Układ oddechowy - część 12

Produkty lecznicze


Xylogel 0,1%

Lek Xylogel 0,1% w postaci żelu, zawiera ksylometazoliny chlorowodorek. Zastosowany na błonę śluzową nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, zmniejsza obrzęk i (...)
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.


Xylometazolin Vibrocil

Substancją czynną leku Xylometazolin Vibrocil jest ksylometazoliny chlorowodorek.

Xylometazolin Vibrocil jest miejscowo działającym lekiem, który poprzez obkurczanie nac (...)
Novartis Consumer Health GmbH


Xylometazolin VP

Xylometazolin VP zawiera jako substancję czynną ksylometazoliny chlorowodorek, który działa na receptory znajdujące się m. in. w naczyniach krwionośnych błony śluzowej. Le (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Xylometazolin WZF 0,05%

Xylometazolin WZF 0,05% jest lekiem w postaci kropli do nosa, zawierającym jako substancję czynną ksylometazoliny chlorowodorek, zaliczany do grupy leków zwanych sympatykomimet (...)
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.


Xylometazolin WZF 0,1%

Xylometazolin WZF 0,1% jest lekiem w postaci kropli do nosa, zawierającym jako substancję czynną ksylometazoliny chlorowodorek, zaliczany do grupy leków zwanych sympatykomimety (...)
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.


Xylorin

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Xylorin,550 μg/ml, aerozol do nosa, roztwór (...)
Omega Pharma Poland Sp. z o.o.


Xyzal

Lewocetyryzyny dichlorowodorek jest substancją czynną leku Xyzal. Xyzal jest lekiem przeciwalergicznym.

Lek Xyzal stosuje się w leczeniu objawów związanych z:

  • (...)
    InPharm Sp. z o.o.

Xyzal 0,5 Mg/ml Roztwór Doustny

Lewocetyryzyny dichlorowodorek jest substancją czynną leku Xyzal. Xyzal jest lekiem przeciwalergicznym.

Lek Xyzal stosuje się w leczeniu objawów związanych z:

  • (...)
    Vedim Sp. z o.o.

Zaditen

Ketotifenu wodorofumaran, substancja czynna leku Zaditen, jest związkiem chemicznym wykazującym działanie przeciwalergiczne.

Zaditen, krople do oczu, roztwór jest stosowa (...)
InPharm Sp. z o.o.


Zafiron

Substancją czynną leku Zafiron jest formoterolu fumaran. Jest to lek rozszerzający oskrzela. Jego działanie polega na rozkurczu mięśni gładkich oskrzeli, co ułatwia oddycha (...)
Adamed Sp. z o.o.


Zyrtec

Substancją czynną leku Zyrtec jest cetyryzyny dichlorowodorek. Zyrtec jest lekiem działającym przeciwalergicznie.

Lek Zyrtec jest wskazany u dorosłych i dzieci w wieku 6 (...)
Vedim Sp. z o.o.


Zyrtec UCB

Substancją czynną leku Zyrtec UCB jest cetyryzyny dichlorowodorek. Zyrtec UCB jest lekiem działającym przeciwalergicznie.

Lek Zyrtec UCB jest wskazany u dorosłych i dzie (...)
VEDIM Sp. z o.o.



Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.