O serwisie

Strona zawiera spis leków dopuszczonych do sprzedaży na terytorium Polski wraz z informacjami o refundacji NFZ oraz informacjami o działaniu leków, działaniach niepożądanych, dawkowaniach oraz innych informacjach dla pacjentów.
Należy pamiętać, że ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta a informacje dostępne na tej stronie mimo zachowania staranności przy ich gromadzeniu, mogą być niekompletne lub zawierać błędy.

Dane o lekach

Opublikowane informacje o lekach pochodzą z Rejestru Produktów Leczniczych udostępnionego na stronach http://pub.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/ oraz udostępnionych tamże ulotek dla pacjentów. Informacje o refundacjach oraz cenach leków pochodzą z materiałów udostępnionych przez Ministerstwo Zdrowia.

Powodem, dla którego powstał niniejszy serwis jest udostępnienie spisu w sposób przyjazny dla ludzi z podziałem na kategorie zdrowotne.

Zastrzeżenie

Serwis nie służy do samoleczenia.

Nie ma absolutnie żadnej pewności, że jakiekolwiek informacje zawarte lub cytowane w tym serwisie dotyczące spraw medycznych są prawdziwe, poprawne, dokładne i aktualne. 

Wyłączenie odpowiedzialności

Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za udostępnione treści w tym treści pozyskane z Rejestru Produktów Leczniczych, z ulotek produktów oraz z wykazów leków Ministerstwa Zdrowia.

Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta

Komentarze dotyczące poszczególnych leków są własnością intelektualną i wyrazem poglądów ich autorów (użytkowników strony internetowej).

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów i zastrzega sobie prawo do usuwania bez podania powodu oraz bez ostrzeżenia.

W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt na adres kontakt@ w domenie lekmed.net


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.