Nasivin 0,025% Krople do nosa, roztwór

Oxymetazolini hydrochloridum

Producent
Merck Selbstmedikation GmbH
Dawka
0,25 mg (dawka substancji czynnej w jednostce leku)
Pozwolenie do
bezterminowo
Kategorie

Cena i dostępne opakowania

1 op. 10 ml
(brak ceny)

Opis leku

Lek nasivin 0,025% zawiera chlorowodorek oksymetazoliny, który zwęża naczynia krwionośne. podanie leku nasivin 0,025% zmniejsza przekrwienie zmienionej zapalnie błony śluzowej i hamuje nadmierne wydzielanie, co ułatwia swobodne oddychanie przez nos. zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa powoduje również otwarcie i

rozszerzenie przewodów wyprowadzających z zatok przynosowych i oczyszcza trąbkę słuchową. Ułatwia to odprowadzenie wydzieliny i wyleczenie zakażenia bakteryjnego. Lek Nasivin 0,025% jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 1 do 6 lat w następujących przypadkach: ostry nieżyt nosa, naczynioruchowy nieżyt nosa, alergiczny nieżyt nosa, zapalenie zatok przynosowych, zapalenie trąbki słuchowej, w zapaleniu ucha środkowego, w diagnostyce w celu zmniejszenia obrzęku błony śluzowej.

(...)
Więcej informacji na temat leku w informacjach z ulotki Nasivin 0,025%

Opinie, komentarze, pytania


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.